imieniny: Jarosława, Marka, Wiki

LKS. Mecz u siebie Spisz - Szarotka Rokiciny Podhalańskie

data: 30.10.2016 16:31 / odwiedzin: 358 / Franciszek Pacyga

LKS. Mecz u siebie Spisz - Szarotka Rokiciny Podhalańskie.

....Spisz nadal pikuje w dół. Dobrze zaczął, ale szybko stracił gola z karnego i… zawodnika. Od 15 minuty grał w dziesiątkę i Szarotka go wypunktowała. Co prawda gospodarze mieli okazję na złapanie kontaktu, ale przestrzelili rzut karny.

Gospodarze dobrze zaczęli, bo w 5 minucie objęli prowadzenie. Nie cieszyli się nim zbyt długo, bo 10 minut później przyjezdni wyrównali z karnego, po wybiciu piłki ręką z linii bramkowej. Mało tego, gracz Spisza upominany został czerwoną kartką osłabiając swój team. To musiało się zemścić. Szarotka przejęła inicjatywę i udokumentowała ją bramkami. Miejscowi w 65 minucie po faulu mieli piłkę na kontaktowego gola, ale wykonawca karnego fatalnie przestrzelił. Im bliżej końca, tym motywacja Spisza malała. Inicjatywę przejęli goście i przypieczętowali zwycięstwo czwartą bramką.
Spisz Krempachy –Szarotka Rokiciny Podhalańskie 1:4 (1:3)
Bramki dla Szarotki: Bednarczyk 23 i 40, Rapta 15 karny, Książek 89.
Szarotka: Budny – Skawski, Gackowiec, Faryna (65 Kuros), Jan Krzysztofiak, Wójciak, Gil (75 Łazowski), Rapta, Książek, Bednarczyk (88 T. Rokiciański), Jakub Krzysztofiak.

Babia Góra Lipnica Wielka - Skalni Zaskale | Lipnica Wielka, 13:00
NKP Podhale II Nowy Targ - Jordan Jordanów | Nowy Targ - ul. Kolejowa 161, 13:00