2018-06-24, godzina
imieniny: Danuty, Jana, Janiny

LKS. Zebranie Sprawozdawczo Wyborcze u sportowców.

data: 19.03.2017 17:59 / odwiedzin: 541 / Franciszek Pacyga

            LKS. Zebranie Sprawozdawczo Wyborcze – 2017

            W sobotę 18 marca br. odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo Wyborcze  Ludowego Klubu Sportowego SPISZ Krempachy.  Po przywitaniu licznie zebranych członków sportowców przez prezesa Walentego Pietraszka, przystąpiono do realizacji poszczególnych punktów planu zebrania. Na przewodniczącego zebrania obecni wybrali Mirosława Kaczmarczyka a na protokolanta  obecnego sekretarza Tomasza Krzysztofka.

            Sprawozdanie z działalności poprzedniego 2016 roku zarządu LKS przedstawił wiceprzewodniczący Dominik Surma, którego  wynika ; W ramach Klubu LKS Spisz Krempachy działają trzy drużyny piłkarskie - seniorzy, juniorzy starsi, trampkarze, sekcja siatkarzy oraz Szkolne Koło LOK. Seniorzy w klasie A zajmują  przedostatnie 10 miejsce z dorobkiem 5 pkt, co grozi spadkiem do klasy B. Juniorzy zajęli po sezonie jesieni 12 przedostatnie miejsce z dorobkiem 6 pkt. Trampkarze zajmują 13 ostatnią  lokatę z dorobkiem 3 pkt. Siatkarze  grający w ZALPS zajmują wysokie 2 miejsce. W Pucharze Wójta seniorzy zajęli 4 miejsce. Natomiast w VI Memoriale siatkarze zaprosili starych znajomych TJ Slavoj Sp. Bela ze Słowacji, a piłkarze rozegrali mecz ligowy z Rogożnikiem remisując 1:1. W Pucharze Polski seniorzy odpadli w pierwszej rundzie przegrywając z Szaflarami 0;7. W okresie zimy wszystkie drużyny trenują na sali gimnastycznej w gimnazjum.
            Minutą ciszy uczczono śmierć członka klubu Józefa Pacygi, który pełnił funkcje członka Komisji Rewizyjnej. 

            Sprawozdanie Komisji Rewizyjnej, wynika z  niego  że zarząd LKS działał prawidłowo, rachunkowość prowadzona jest wzorowo, którą prowadzi zarząd i  biuro rachunkowe. Przychody od Urzędu Gminy Nowy Targ, Rady Sołeckiej i prywatnych sponsorów równe są wydatkom, czyli jest to działanie prawidłowe.

            Kolejnym punktem zebrania był wybór – uzupełnienie składu Rady Nadzorczej. Obecny skład to; Paweł Pacyga, Józef Łukasz, Jacek Kaczmarczyk.

            W owocnej dyskusji omówiono: wybór siedmiu ochraniarzy meczowych na ochotnika, zweryfikowano listę członków klubu, sponsoring- darowizna  na rzecz klubu od osób prywatnych, wybór gospodarza boiska piłkarskiego, zakup nowego wózka liniowego. Usunięcie obraźliwych napisów na szatniach klubu zobowiązał się  w gestii  sołtysów załatwić Sołtys Józef Pietraszek jeszcze przed rozpoczęciem sezonu piłkarskiego.

            Zarząd klubu apeluje do wszystkich członków do mobilizacji, większej samodyscypliny, większego udziału w treningach, utrzymania czystości na stadionie, przygotowania boiska do gry, oraz unikania  przekleństw do sędziów w czasie meczów.

             W tym roku nasz klub będzie obchodzić  jubileusz „XX – lecia założenia sekcji piłki nożnej (1997 – 2017)”.

             Zarząd dziękuje kibicom za obecność na meczach, wsparcie sportowe i finansowe oraz kulturalny doping.

Źródło LKS, opr. FP. 18.03.2017 r.

Sprawozdania fotograficzne z meczów na naszym stadionie były relacjonowane na stronach www.krempachy.espisz.pl, w zakładce SPORT.

Sprawdzone zabiegi, czyli jak szybko i skutecznie oczyœcić twarz - Nowy Targ
zobacz rĂłwnieĹź


zdjecia
dodaj komentarz


Administracja oficjalnej strony Krempach czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: pacygowie@interia.pl, tel. 508 167 145

Administracja Linki Spiskie wsie Facebook social plugin
AdminPanel
Kontakt

dursztyn-spisz.pl http://gimpress.c0.pl/
tatrzanskibs.pl
dursztyn.ugnowytarg.pl
ugnowytarg.pl
mok.nowytarg.pl
ospfrydman.republika.pl
tsp.org.pl
podhale24.pl
spisz.org
lapszenizne.pl
adamkokot.pl
adamowski.com.pl
foto.ntarg.pl
www.gim.krempachy.szkolnastrona.pl
goral.info.pl
gold-fotografia.pl
Czarna GĂłra
Dursztyn
Falsztyn
Frydman
JurgĂłw
Kacwin
Krempachy
Łapszanka
Łapsze Nişne
Łapsze Wyşne
Niedzica
Nowa Biała
Rzepiska
Trybsz


Copyright © 2o11 www.krempachy.espisz.pl | All Rights Reserved

Created by    gb