2017-09-24, godzina
imieniny: Dory, Gerarda, Maryny

Mistrzostwa Gminy Nowy Targ w Lekkoatletyce

data: 12.06.2017 14:44 / odwiedzin: 190 / Franciszek Pacyga

 

Mistrzostwa Gminy Nowy Targ w Lekkoatletyce

KOMUNIKAT NR 10/2016/2017

W dniu 5 czerwca 2017r. na stadionie Im .Józefa Piłsudskiego  w Nowym Targu, odbyły się zawody w lekkoatletyce dziewcząt i chłopców. W zawodach uczestniczyły gimnazja z: Krempach, Ludźmierza, Gronkowa, Łopusznej, Ostrowska i Klikuszowej. Rywalizacja odbywała się w  konkurencjach 800 m,1000 m, skok w dal, pchnięcie kulą, biegi sprinterskie 100 m i biegi sztafetowe 4x100 m. Wszystkie konkurencje rozgrywane były z podziałem na kategorie dziewcząt i chłopców za wyjątkiem sztafety, w której każda sztafeta składała się z dwóch dziewcząt (zmiana I – III) i dwóch chłopców zmiana (II – IV). Punktacja zespołowa obejmowała sumę punktów na którą składał się start każdego zawodnika zawodów reprezentującego daną szkołę.    

Wyniki biegów na 800 m dziewcząt - finały                       

 

Miejs

Nr

Imię     Nazwisko

Czas

Szkoła

Punkty

1

14

Paulina Pękala

2,42,86

Łopusz

15

2

16

Dorota Kowal

2,47,74

Klik

13

3

12

Kinga Kalata

2,49,74

Kremp

11

4

11

Anna Czaja

2,53,66

Ludz

9

5

17

KarolinaWłodarczyk

3,05,61

Waks

8

6

13

Weronika Zapała

3,17,42

Gronk

7

7

40

Julia Solana

3,22,61

Kremp

6

8

18

Zuzanna  Luberda

3,34,20

Ostro

5

9

15

Gabriela  Luberda

3,34,62

Ostro

4

10

20

Marc   Kobylarczyk

3,35,07

Gronk

3

11

19

AleksandraPodgórna

3,51,24

Łopusz

2

12

22

Julia Krupa

DSF

Ludź

0

Wyniki biegów na 1000 m chłopców - finały

 

Miejs

Nr

Imię    Nazwisko

Czas

Szkoła

Punkty

1

28

Paweł Walaszczyk

3,03,14

Kliku

15

2

26

Kacper Kalata

3,15,97

Kremp

13

3

24

Piotr Baran

3,17,81

Gronk

11

4

23

Konrad Pelczarski

3,18,82

Ludz

9

5

34

Miłosz Długopolski

3,18,81

Kremp

8

6

33

Piotr Łaś

3,24,69

Gronk

7

7

29

Tomasz  Parzygnat

3,28,64

Kliku

6

8

30

Paweł Karperz

3,33,42

Ostrow

5

9

25

Karol Stachoń

3,33,94

Łopu

4

10

27

Kryst Kołodziejczyk

3,56,72

Kremp

3

11

31

Radosław Warmuz

4,26,48

Kremp

2

12

32

Barłomiej Gaberek

DSF

Łopusz

0

Wyniki konkursu skoku w dal dziewcząt.

 

Miejs

Nr

Imię    Nazwisko

Szkoła

I

II

III

Wynik

Pkt

1

53

Renata Podgórna

Kremp

3,81

3,95

3,52

3,95

15

2

50

Weronika Hornik

Łopusz

3,92

3,65

3,86

3,92

13

3

15

Gabriela Luberda

Ostr

3,65

3,28

3,79

3,79

11

4

40

Kasia  Młynarczyk

Kremp

3,35

3,60

3,61

3,61

9

5

49

Marlena Smarduch

Łopusz

3,60

sp

3,60

3,60

8

6

18

Zuzanna Luberda

Ostr

3,38

3,43

3,55

3,55

7

7

52

Kamila Krupa

Klikusz

3,28

2,76

sp

3,28

6

    8

51

Anna Rychtarczyk

Gronk

3,14

3,13

3,12

3,14

5

9

11

Czaja Anna

Ludz

sp

3,10

2,67

3,10

4

10

13

Weronika Zapała

Gronk

2,83

2,57

2,69

2,83

3

11

54

Natalia Truty

Klikusz

sp

2,47

2,60

2,60

2

12

22

Julia Krupa

Ludz

DSF

DSF

DSF

-

0

 

Wyniki konkursu skoku w dal chłopców

 

Miejs

Nr

Imię    Nazwisko

Szkoła

I

II

III

Wynik

Pkt

1

55

Łukasz Domalik

Łopusz

4,88

5,06

5,18

5,18

15

2

29

Tomasz Parzygnat

Klikusz

4,52

4,71

4,97

4,97

13

3

26

Kacper Kalata

Kremp

4,59

4,47

4,87

4,87

11

4

30

Paweł Karpierz

Ostr

4,80

4,63

4,63

4,80

9

5

56

Hełdak Michał

Kremp

4,66

4,49

4,58

4,66

8

6

24

Piotr Baran

Gronk

4,40

3,77

4,59

4,59

7

7

27

Kryst Kołodziejczyk

Ostr

4,47

3,58

sp

4,47

6

    8

23

Konrad Pelczarski

Ludz

4,23

4,46

sp

4,46

5

9

58

Piotr Plewa

Klikusz

3,32

4,37

4,37

4,37

4

10

57

Mateusz Furczoń

Gronk

4,34

sp

4,28

4,34

3

11

25

Karol Stachoń

Łopusz

3,96

3,93

3,54

3,96

2

12

34

Milosz Długopolski

Ludz

3,25

3,52

3,88

3,88

1

 

Wyniki konkursu pchnięcia kulą 3kg dziewcząt.

 

 

Miejs

Nr

Imię    Nazwisko

Szkoła

I

II

III

Wynik

Pkt

1

36

Ciężobka  Klaudia

Ostro

7,65

8,47

8,27

8,47

15

2

38

Szerszeń Kinga

Ludz

8,31

7,90

7,99

8,31

13

3

12

Kalata Kinga

Kremp

8,12

7,93

8,27

8,27

11

4

40

Solana Julia

Kremp

7,56

sp

sp

7,56

9

5

37

Rychtarczyk Ewelin

Gronk

6,42

6,87

7,29

7,29

8

6

16

Kowal Dorota

Klikusz

6,50

6,72

7,03

7,03

7

7

39

Julia Żegleń

Ostro

6,79

6,92

sp

6,92

6

    8

19

Ola  Podgórna

Łopusz

6,76

6,38

sp

6,76

5

9

20

Marceli Kobylarczyk

Gronk

sp

6,76

sp

6,76

4

10

17

Karolin Włodarczyk

Klikusz

5,75

6,41

sp

6,41

3

11

14

Paulina Pękala

Łopusz

5,08

4,80

-

5,08

2

12.

35

Anna Dynda

Ludz

DSF

DSF

DSF

-

0

 

 

 

Wyniki konkursu pchnięcia kulą 4kg chłopców.

 

Miejs

Nr

Imię    Nazwisko

Szkoła

I

II

III

Wynik

Pkt

1

41

Mateusz Zygmond

Kremp

12,60

13,08

12,10

13,08

15

2

42

Maciej Budz

Gronk

sp

11,04

sp

11,04

13

3

31

Radosław Warmuz

Kremp

9,66

10,06

9,60

10,06

11

4

47

Patryk Bąk

Ostro

10,78

10,35

10,66

10,78

9

5

44

Michał Drożdz

Łopusz

10,04

9,85

10,26

10,26

8

6

43

Paweł  Górz

Ludz

9,66

10,06

9,60

10,06

7

7

45

Krystian Gucwa

Ostro

sp

sp

9,80

9,80

6

8

46

Michał Żóltek

Ludz

8,88

9,79

9,57

9,79

5

    9

28

Walaszczyk Paweł

Klikusz

9,26

8,61

8,70

9,26

4

10

48

Anrzej Nowak

Klikusz

8,12

8,47

8,65

8,65

3

11

33

Piotr Łaś

Gronk

5,00

5,74

6,45

6,45

2

12

32

Bartek Gaberek

Łopusz

DSF

DSF

DSF

-

0

 Biegi sprinterskie 100 m dziewcząt – eliminacje (awans do półfinału 2 pierwsze zawodniczki serii )

 

Seria A

 

Tor

Nr

Imię    Nazwisko

Szkoła

Czas

Awans

I

53

Renata Podgórna

Kremp

15,16

A

II

52

Kamila Krupa

 Klik

16,07

A

III

35

Anna Dynda

Ludz

DSF

 

 

Seria B

 

Tor

Nr

Imię    Nazwisko

Szkoła

Czas

Awans

I

37

Ewelina Rychtarczyk

Gronk

16,62

A

II

50

Weronika Hornik

Łopu

16,35

A

III

40

Katarzyna Młynarczyk

Kremp

16,75

 

 

Seria C

 

Tor

Nr

Imię    Nazwisko

Szkoła

Czas

Awans

I

38

Kinga Szerszeń

Ludz

18,34

A

II

54

Natalia Truta

Klikusz

18,59

A

III

39

Julia Żegleń

Ostrow

18,70

 

 

Seria D

 

Tor

Nr

Imię    Nazwisko

Szkoła

Czas

Awans

I

36

Klaudia Ciężobka

Ostrow

16,32

A

II

49

Marlena Smarduch

Łopu

17,76

 

III

51

Anna Rusnarczyk

Gronk

17,18

A

 

 

Biegi sprinterskie 100 m dziewcząt – półfinał A

 

 

Tor

Nr

Imię    Nazwisko

Szkoła

Czas

Awans

I

50

Weronika Hornik

Łopu

15,95

 

II

53

Renata Podgórna

Kremp

15,26

A

III

52

Karolina Krupa

 Kliku

15,88

A

IV

37

Ewelina Rychtarczyk

Gronk

16,82

 

 

Biegi sprinterskie 100 m dziewcząt – półfinał B

 

Tor

Nr

Imię    Nazwisko

Szkoła

Czas

Awans

I

38

Kinga Szerszeń

Ludz

19,36

 

II

36

Klaudia Ciężobka

Ostrow

16,31

A

III

51

Anna Rusnarczyk

Gronk

17,04

A

IV

54

Natalia Truta

Klikusz

18,87

 

 

Biegi sprinterskie 100 m dziewcząt – finał

 


zobacz również


dodaj komentarz


Administracja oficjalnej strony Krempach czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: pacygowie@interia.pl, tel. 508 167 145

Miejs

Nr

Imię    Nazwisko

Szkoła

Czas

Punkty

1

53

Renata Podgórna

Kremp

15,11

15

2

36

Klaudia Ciężobka

Ostrow

15,81

13

3

52

Karolina Krupa

 Kliku

15,84

11

4

51

Anna Rusnarczyk

Gronk

17,02

9

5

50

Weronika Hornik

Łopu

*

8

6

37

Ewelina Rychtarczyk

Gronk

*

7

Administracja Linki Spiskie wsie Facebook social plugin
AdminPanel
Kontakt

dursztyn-spisz.pl lapszenizne.pl
adamowski.com.pl
www.gim.krempachy.szkolnastrona.pl
mok.nowytarg.pl
http://www.malopolskie.pl/
http://podtatranskenoviny.delphi.sk/
http://zorfrydman.futbolowo.pl/
gold-fotografia.pl
ospfrydman.republika.pl
dursztyn.ugnowytarg.pl
rogoznik.bnx.pl
podhale24.pl
adamkokot.pl
tsp.org.pl
www.spisskastaraves.sk
goral.info.pl
Czarna Góra
Dursztyn
Falsztyn
Frydman
Jurgów
Kacwin
Krempachy
Łapszanka
Łapsze Niżne
Łapsze Wyżne
Niedzica
Nowa Biała
Rzepiska
Trybsz


Copyright © 2o11 www.krempachy.espisz.pl | All Rights Reserved

Created by    gb