2023-09-26, godzina
imieniny: Cypriana, Justyny, ucji

Powstała nowa strona naszej miejscowości www.krempachy.pl

data: 29.04.2018 18:50 / odwiedzin: 2693 / Franciszek Pacyga

Staraniom wielu młodych krempaszan końcem 2006 powstała strona internetowa o nazwie www.krempachy/ugnt.pl., którą prowadził Franciszek Pacyga

Po pięciu latach owocnej działalności, w 2011 r. do współpracy przystąpił Gabriel Brzyzek, który wykonał nową odsłonę naszej strony www.krempachy.espisz.pl,.

W chwili obecnej strona jest już przestarzała, występują problemy przesyłu materiału na serwer, obowiązują już nowe kryteria techniczne budowy i prowadzenia stron. Po przeanalizowaniu naszych problemów, stwierdzono aby obecną stronę pozostawić jako „archiwum”, a wykonać "nową" o prostym adresie, które to będą funkcjonowały równolegle.

Po uzgodnieniu z sołtysem Józefem Pietraszkiem zadanie utworzenia i prowadzenia nowej strony przekazałem w dobre ręce Krystynie Waniczek, byłej naszej mieszkance z ul. Słonecznej.
Adres nowej strony to: www.krempachy.pl , zaczyna już działać. Przez jakiś okres do czasu wypełnienia wszystkich zakładek będą funkcjonowały obydwie strony równocześnie, a my będziemy starać się o prawidłowe działanie , ewentualne usuwanie powstałych problemów technicznych.

Prosimy czytelników o sugestie, pomysły, propozycje. Zapraszamy czytelników Krempach i reszty świata do współtworzenia naszej nowej strony, przesyłania własnych materiałów, archiwalnych fotografii, zdjęć z wycieczek i domowego zacisza. Prosimy o aktywne korzystanie z zakładki; , która powinna ułatwić życie naszym współmieszkańcom, przez to również uatrakcyjnić naszą wiejską stronę.

Dziękujemy czytelnikom za dotychczasowe wsparcie moralne, panu sołtysowi za wsparcie finansowe a nowej pani redaktor administrator Krystynie życzymy dobrych pomysłów i wytrwałości.

Administratorzy Franciszek Pacyga i Gabriel Brzyzek. 29.04. 2018 r.
...

Pantha rei – wszystko płynie! I nic nie jest na wieki takie same…

Przeszło 10 lat tamu p. Franek Pacyga podjął się karkołomnego (na tamte czasy) zadania założenia i poprowadzenia strony internetowej Krempach. I trzeba przyznać, że podołał!! Wykonał kawał naprawdę świetnej roboty!!

Wielki szacunek, Panie Franku!!

W życiu przychodzi jednak czas, kiedy konieczne są pewne zmiany… Taka była decyzja p. Franka i taka propozycja sołtysa wsi p. Józefa Pietraszka…

Stało się! Przyjęłam propozycję prowadzenia strony Krempach. Bądź co bądź… mojej rodzinnej przecież wioski <3 A w związku z tym, że trudno byłoby mi przeprowadzić gruntowny lifting strony i próba taka mogłaby nawet wiązać się z katastrofą i utratą wszystkich danych, postanowiłam nie ryzykować i zacząć wszystko zupełnie od nowa

I jest reset! Strona Krempach ma teraz nowy adres www.krempachy.pl  i… jest jeszcze w rozsypce. Ale zobaczycie, kolejne zakładki z czasem zapełnią się treścią. Będzie kompleksowo i kolorowo

I co tu dużo gadać? Liczę na pozytywny odbiór publikowanych przeze mnie treści, cierpliwość, gdy coś nie pojawi się tak szybko, jakbyście chcieli, i mnóstwo, mnóstwo dobrej energii z Waszej strony <3 <3

Pozdrawiam wszystkich serdecznie!!

Krystyna Waniczek (z domu Pietraszek) – od Cyrwosa ze zo stodół lub od Kacwinianki

 

PS. Strona p. Franka Pacygi www.krempachy.espisz.pl nadal jest i będzie aktywna w sieci. Przez maj będziemy się dublowali, żeby trafić do wszystkich! A potem?

Zobaczymy, co będzie potem.

Sprawdzone zabiegi, czyli jak szybko i skutecznie oczyci twarz - Nowy Targ
zobacz również


zdjecia


dodaj komentarz


Administracja oficjalnej strony Krempach czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: pacygowie@interia.pl, tel. 508 167 145

Administracja Linki Spiskie wsie Facebook social plugin
AdminPanel
Kontakt

dursztyn-spisz.pl dursztyn.ugnowytarg.pl
http://www.malopolskie.pl/
ugnowytarg.pl
www.spisskastaraves.sk
goral.info.pl
podhale24.pl
gold-fotografia.pl
nowabiala.com
trybsz.agrowczasy.com
spisz.org
lapszenizne.pl
adamkokot.pl
foto.ntarg.pl
http://gimpress.c0.pl/
http://maps.geoportal.gov.pl/webclient/
janpaluch@o2.pl
Czarna Góra
Dursztyn
Falsztyn
Frydman
Jurgów
Kacwin
Krempachy
Łapszanka
Łapsze Niżne
Łapsze Wyżne
Niedzica
Nowa Biała
Rzepiska
Trybsz


Copyright © 2o11 www.krempachy.espisz.pl | All Rights Reserved

Created by    gb